Menu
Klubnyt 14. januar kl. 22:37
Strandens Futsal Strandens Futsal er en realitet
Live kampe

Sponsorer

Klubbens kampprogram
December 2016
3.
lørdag
09.45
BK Friheden
Herrer
U11
U11 Drenge C (06) 8M VinterBOLD • Pulje 6
Avedøre Stadion Kunstgræs
SB 50 Ishøj (1)
Avedøre Stadion Kunstgræs
3.
lørdag
10.00
SB 50 Ishøj (2)
Herrer
U11
U11 Drenge C (06) 8M VinterBOLD • Pulje 8
Ishøj Idrætscenter
AIK 65 Strøby Fodbold
Ishøj Idrætscenter
4.
søndag
13.45
SB 50 Ishøj
Herrer
U9
U9 Drenge B (08) 5M Stævne VinterBOLD uge 48 • Pulje 9
Kunst, Jens Jessens Vej
BK Avarta
Kunst, Jens Jessens Vej
4.
søndag
14.05
Brøndbyernes IF (2)
Herrer
U9
U9 Drenge B (08) 5M Stævne VinterBOLD uge 48 • Pulje 9
Kunst, Jens Jessens Vej
SB 50 Ishøj
Kunst, Jens Jessens Vej
4.
søndag
14.25
KB (3)
Herrer
U9
U9 Drenge B (08) 5M Stævne VinterBOLD uge 48 • Pulje 9
Kunst, Jens Jessens Vej
SB 50 Ishøj
Kunst, Jens Jessens Vej
4.
søndag
15.05
SB 50 Ishøj
Herrer
U9
U9 Drenge B (08) 5M Stævne VinterBOLD uge 48 • Pulje 9
Kunst, Jens Jessens Vej
FB (2)
Kunst, Jens Jessens Vej
4.
søndag
16.30
SB 50 Ishøj
Herrer
U9
U9 Drenge C (08) 5M Stævne VinterBOLD uge 48 • Pulje 10
Greve Idræts Center Kunstgræs
BK Avarta
Greve Idræts Center Kunstgræs
4.
søndag
16.50
Albertslund IF
Herrer
U9
U9 Drenge C (08) 5M Stævne VinterBOLD uge 48 • Pulje 10
Greve Idræts Center Kunstgræs
SB 50 Ishøj
Greve Idræts Center Kunstgræs
4.
søndag
17.10
SB 50 Ishøj
Herrer
U9
U9 Drenge C (08) 5M Stævne VinterBOLD uge 48 • Pulje 10
Greve Idræts Center Kunstgræs
Glostrup
Greve Idræts Center Kunstgræs
4.
søndag
17.30
Greve Fodbold (1)
Herrer
U9
U9 Drenge C (08) 5M Stævne VinterBOLD uge 48 • Pulje 10
Greve Idræts Center Kunstgræs
SB 50 Ishøj
Greve Idræts Center Kunstgræs
11.
søndag
09.00
SB 50 Ishøj (2)
Herrer
U6
U6 dr (11) ½ banestævne Fløng 11/12-16 • Pulje 2
Fløng Hallen
Orient GI (1)
Fløng Hallen
11.
søndag
09.10
Orient GI (2)
Herrer
U6
U6 dr (11) ½ banestævne Fløng 11/12-16 • Pulje 1
Fløng Hallen
SB 50 Ishøj (1)
Fløng Hallen
11.
søndag
09.20
Holbæk B&I (2)
Herrer
U6
U6 dr (11) ½ banestævne Fløng 11/12-16 • Pulje 2
Fløng Hallen
SB 50 Ishøj (2)
Fløng Hallen
11.
søndag
09.40
SB 50 Ishøj (1)
Herrer
U6
U6 dr (11) ½ banestævne Fløng 11/12-16 • Pulje 1
Fløng Hallen
Vallensbæk IF (2)
Fløng Hallen
11.
søndag
09.50
SB 50 Ishøj (2)
Herrer
U6
U6 dr (11) ½ banestævne Fløng 11/12-16 • Pulje 2
Fløng Hallen
Vallensbæk IF (1)
Fløng Hallen
11.
søndag
10.10
SB 50 Ishøj (1)
Herrer
U6
U6 dr (11) ½ banestævne Fløng 11/12-16 • Pulje 1
Fløng Hallen
Taastrup FC (3)
Fløng Hallen
11.
søndag
10.10
Taastrup FC (2)
Herrer
U6
U6 dr (11) ½ banestævne Fløng 11/12-16 • Pulje 2
Fløng Hallen
SB 50 Ishøj (2)
Fløng Hallen
11.
søndag
10.30
Holbæk B&I (3)
Herrer
U6
U6 dr (11) ½ banestævne Fløng 11/12-16 • Pulje 1
Fløng Hallen
SB 50 Ishøj (1)
Fløng Hallen
15.
torsdag
16.25
SB 50 Ishøj (1)
Herrer
U11
U11 Drenge C (06) 8M VinterBOLD • Pulje 6
Ishøj Idrætscenter
BSF
Ishøj Idrætscenter